+38 (063) 888-00-62

Про нас

Виключна турбота. Без виключень.

«Ангелія» – це сучасна, добре обладнана клініка для всієї сім’ї, в якій вважають, що здоров’я – це безцінний дар, який потрібно вміти зберегти. Тому всі фахівці нашої клініки застосовують кращі сучасні методики лікування, постійно вдосконалюють свої навички і роблять все, щоб наші пацієнти були здорові. Особливістю клініки «Ангелія» є те, що всі члени нашої присвяченої команди ведуть здоровий спосіб життя. Адже вже давно відомо, що «здоров’я набагато більше залежить від наших звичок і харчування, ніж від лікарського мистецтва» (Д.Леббок).

Ви можете бути впевнені в тому, що звернувшись в клініку «Ангелія» Ви отримаєте по-справжньому професійну та ефективну допомогу в максимально доброзичливій атмосфері. Тому що наша мета – повертати радість здорового життя!

Наша Місія

Надавати професійну медичну допомогу та покращувати якість життя людей через повернення до здорового способу життя

Послуги

  • Консультації лікарів за основними напрямками
  • Інструментальна та лабораторна діагностика
  • Стоматологія
  • Стаціонарне лікування
  • Лікувальні процедури (медикаментозні та немедикаментозні)
  • Виклик лікаря додому: консультації, діагностика, аналізи, процедури
  • Програми реабілітації: масажі, відновлювальний фітнес
  • Навчання та профілактичні програми

Наші партнери

Лікарі клініки тісно співпрацюють з провідним медичним університетом США (Loma Linda Medical University, Каліфорнія) і застосовують найкращі міжнародні методики лікування. Клініка “Ангелія” є членом всесвітньої організації Adventist Health International.

                                                        

Оснащення клініки

Технологічність та комфорт

Клініка “Ангелія” розташована в сучасному, затишному, прекрасно обладнаному приміщенні в 5 хвилинах пішки від метро Позняки. Власники автомобілів оцінять зручний заїзд і простору парковку.

Прямо в клініці приймається більше 600 видів аналізів, в тому числі термінові. Якісна діагностика (УЗД, ЕКГ, і ін.) доступна як в клініці, так і вдома у пацієнта.

Стоматологічний відділ оснащений спеціалізованим обладнанням провідних виробників: німецькі стоматологічні крісла, окремий рентген кабінет, ендомотори для якісного лікування кореневих каналів, система фотовідбілювання Magic Smile, апарат ультразвукової чистки Air Flow.

Всі інструменти проходять ретельну стерилізацію і зберігаються тільки в спеціально обладнаному приміщенні.

Для стаціонарних пацієнтів доступне розміщення в індивідуальних палатах з усіма зручностями, інтернетом і ТБ, а також розміщення родичів.

Відгуки пацієнтів про нас:

Реквізити

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

«ХРИСТИЯНСЬКИЙ АДВЕНТИСТСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР»

02140, м. Київ, вул. Л. Руденко, 3

Код ЄДРПОУ № 39440963

Номер платника ПДВ 394409626513, платник податку на прибуток на загальних підставах.

п/р № 26009468124 в АТ Райффайзен Банк АВАЛЬ, МФО 380805

про надання медичних послуг