Архів програм

БЛАГОДІЙНА СТОМАТОЛОГІЧНА АКЦІЯ

В Україні  була проведена БЛАГОДІЙНА СТОМАТОЛОГІЧНА АКЦІЯ  для ветеранів АТО та членів їх сімей. Акція проходила в Києві (на базі медичного центру “Angelia”), в Луцьку (на базі міської дитячої поліклініки) та в Ковелі (на базі клініки “Morozov clinic”). Всього безкоштовно  консультації та лікування, а саме пломбування та професійне чищення зубів, а також видалення зубів за рекомендацією лікаря, змогли пройти більше 500  відвідувачів  цієї акції.  В рамках акції медичну допомогу надавали 20 стоматологів із США, університет Лома Лінда, та ще стоматологи і асистенти стоматологів із Києва, зокрема лікарі медичного центру Angelia. Під час обслуговування у американських стоматологів при  потребі з боку українських пацієнтів мовний бар’єр допомагали долати волонтери-перекладачі. Для участі в акції всі бажаючі  реєструвалися онлайн, завдяки чому не було жодних черг: кожен мав можливість обрати  день та час відвідування акції. Пройшовши  долікарській огляд, який міг включати одразу і рентген, пацієнти направлялися до відповідних спеціалістів. Кожен день стоматологи працювали в дві зміни,  що і дало змогу в цілому за час проведення акції в Києві надати медичну допомогу більше ніж 500 пацієнтам. Крім медичної допомоги, лікарі  консультували всіх пацієнтів, з приводу того, як надалі вони можуть  підтримувати здоров’я своїх зубів та навчали за допомогою наочних посібників, як  правильно чистити зуби та користуватися зубною ниткою, щоб не стирати зубну емаль та не травмувати ясна. Власне,  після лікування та консультації всі відвідувачі отримали подарунки: засоби для догляду за ротовою порожниною (зубну пасту, зубну щітку та зубну нитку) та пам’ятку про особливості догляду за зубами після  процедури чищення. Серед відвідувачів цієї акції були  як дорослі так і діти. Всі пацієнти, хто взяв участь у даній благодійній стоматологічній акції від щирого серця дякували стоматологам за увагу та якісно виконану роботу. Самі ж лікарі зазначають, що для них було головним  обслужити не певну кількість  пацієнтів, а саме надати послуги якісно, полегшивши страждання людей та покращивши здоров’я їх зубів,  та в своїй   роботі  проявити до пацієнтів любов Ісуса Христа.

Організатор БЛАГОДІЙНОЇ СТОМАТОЛОГІЧНОЇ АКЦІЇ – медичній центр “Angelia”  висловлює подяку всім, хто допомогав у проведенні цієї акції.

Діти переселенців учились надавати першу медичну допомогу

400 учасників міжнародного дитячого табору “Артек” протягом трьох днів вивчали основи надання першої медичної допомоги. Такий майстер-клас провели представники київського медичного центру “Ангелія” за підтримки Адвентистського агентства допомоги та розвитку (АДРА).

Медична акція «Благодійний лікар»

У Києві в адвентистському медичному центрі провели проект “Благодійний лікар”, учасниками якого стали переселенці, ветерани АТО та члени їхніх сімей, люди з обмеженими можливостями. Протягом трьох днів безкоштовну консультацію лікарів отримало близько 700 осіб.

Медична акція «Благодійний лікар»

Більше 700 людей отримали лікарську та консультативну допомогу під час медичної акції «Благодійний лікар», яка відбулася з 6 по 8 лютого на базі та за ініциатви Християнського адвентистського медичного центру. Партнером акції стала Медична мобільна клініка (ММК) Асоціації «Емануїл». Ціль акції – допомогти людям, які відчувають потребу у безкоштовній медичній допомозі та розповісти їм про Бога. Це переселенці зі сходу України, люди з малозабезпечених сімей, сім’ї військовослужбовців в АТО, люди з інвалідністю.