Профілактичні програми

Зустріч з лікарем

  • Сучасні проблеми здоров’я
  • Лікування різних захворювань
  • Методи і спрособи профілактики захворювань
  • Що робити щоб не хворіти
  • Останні новини в медицині та багато іншого
    Розповідають наші спеціалісти. Приємна атмосфера за чашкою чаю дозволить вам відчувати себе не як на приймі у лікаря. Ми гарантуємо Вам надання важливої ​​та корисної інформації для Вас і Вашої родини і забезпечимо вас позитивним настроєм. Кожну другу середу місяця Ви маєте можливість зустрітися з одним із таких лікарів, як сімейний лікар, психіатр, кардіолог, дерматорлог, вертебролог-травматолог, нейропсихолог, гастроентеролог, хірург, стоматолог, лор та іншіми спеціалістами нашого та інших медичних закладів.Слідкуйте за нашими новинами, де ви можите дізнатися про тему найблищої зустрічи з лікарем.

Дихайте вільно

Це програма, яка допомагає людині змінити і оздоровити свій спосіб життя. Вона заснована на результатах наукових досліджень багатьох вчених і фахівців, ретельно розроблена і легко може бути застосована на практиці.

Головна мета даного курсу – надання ефективної допомоги курцеві (з будь-яким стажем куріння), який бажає назавжди позбутися від нікотинової залежності і набути впевненості в собі.

Програма змодельована таким чином, щоб допомогти вам назавжди відмовитися від куріння і звести до мінімуму проблеми і труднощі періоду відвикання, які ви, можливо, вже мали раніше, коли намагалися відмовитися від куріння.

Усі випуски программи Ви можете подивитись за посиланням